mapa strony   |   kontakt   |

WYNIKI REKRUTACJI

Stanowisko: Specjalista ds. metod pomiarowych
Wybrany kandydat: Michał Jankowski, zamieszkały w Piasecznie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. symulacji procesów
Wybrany kandydat: Dariusz Choiński, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. administracji
Wybrany kandydat: Katarzyna Tamborek, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. administracji
Wybrany kandydat: Katarzyna Pawlicka, zamieszkała w Siemianowicach Śląskich
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. logistyki i transportu
Wybrany kandydat: Katarzyna Markowska, zamieszkała w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista - Data scientist
Wybrany kandydat: Aleksandra Kilijańska, zamieszkała w Jastrzębiu-Zdroju
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista - Data scientist
Wybrany kandydat: Kamila Szumała, zamieszkała w Chorzowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista - Frontend Developer
Wybrany kandydat: Mateusz Wójcikowski, zamieszkały w Piekarach Śląskich
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Wybrany kandydat: Artur Pompa, zamieszkały w Rudzie Śląskiej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. analizy danych
Wybrany kandydat: Aleksandra Janas, zamieszkała w Lędzinach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. administracji
Wybrany kandydat: Dorota Pająk-Karcz, zamieszkała w Bielsku-Białej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista - Machine Learning Engineer
Wybrany kandydat: Konrad Chwełatiuk, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Pracownik obsługi ds. wsparcia IT
Wybrany kandydat: Bartosz Książek, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Dominika Swierzy, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. planowania i rozliczania projektów
Wybrany kandydat: Mariusz Sołtysik, zamieszkały w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Kajetan Janowski, zamieszkały w Rudzie Śląskiej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista - programista
Wybrany kandydat: Dominik Borys, zamieszkały w Rudzie Śląskiej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - Administrator infrastruktury IT
Wybrany kandydat: Błażej Wiecha, zamieszkały w Świętochłowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. współpracy międzynarodowej
Wybrany kandydat: Dorota Kuziów, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. badań w laboratorium badań urządzeń radiowych
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie: Żaden z kandydatów w wystarczający sposób nie spełniał wymagań zawartych w ogłoszeniu

Stanowisko: Młodszy specjalista - Mechine Learning Engineer
Wybrany kandydat: Marcel Ochocki, zamieszkały w Tarnowskich Górach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista - Mechine Learning Engineer
Wybrany kandydat: Agnieszka Roj, zamieszkała w Mikołowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. komputerowego przetwarzania języka naturalnego
Wybrany kandydat: Łukasz Augustyniak, zamieszkały w Jeleniej Górze
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. kadr
Wybrany kandydat: Paulina Kściuczyk, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. Power BI
Wybrany kandydat: Dominik Pierzga, zamieszkały w Tychach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - Machine Learning Engineer
Wybrany kandydat: Jan Dylik, zamieszkały w Oświęcimiu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - matematyk
Wybrany kandydat: Janina Macura zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - matematyk
Wybrany kandydat: Roksana Słowik zamieszkała w Pilchowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - matematyk
Wybrany kandydat: Iwona Nowak, zamieszkała w Rudzie Śląskiej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. planowania i rozliczania projektów
Wybrany kandydat: Katarzyna Szarras, zamieszkała w Rybniku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - matematyk
Wybrany kandydat: Bartłomiej Pawlik, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista - Frontend Angular Developer
Wybrany kandydat: Krzysztof Ostrowski, zamieszkały w Goczałkowicach-Zdroju
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. elektronicznego obiegu dokumentów
Wybrany kandydat: Piotr Koma, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. elektronicznego obiegu dokumentów
Wybrany kandydat: Mateusz Szymański, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - Data Scientist
Wybrany kandydat: Aleksander Gabryś, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista - Backend Python Developer
Wybrany kandydat: adam Grzelak, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. prawnych
Wybrany kandydat: Karolina Paluszek, zamieszkała w Orzeszu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista - Frontend Angular Developer
Wybrany kandydat: Paweł Lizner, zamieszkały we Wrocławiu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. prawnych
Wybrany kandydat: Agata Białas, zamieszkała w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. cyberbezpieczeństwa
Wybrany kandydat: Łukasz Widera, zamieszkały w Łaziskach Górnych
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - automatyk
Wybrany kandydat: Piotr Skupin, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - analityk procesu
Wybrany kandydat: Daniel Kaszyński, zamieszkały w Białymstoku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - architekt systemu
Wybrany kandydat: Krzysztof Stebel, zamieszkały w Czekanowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. inżynieryjno-chemicznych
Wybrany kandydat: Jakub Hołaj-Krzak, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - automatyk
Wybrany kandydat: Bartłomiej Hernik, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Tomasz Zadorożny, zamieszkały w Piekarach Śląskich
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Kamil Jędrzejko, zamieszkały w Jaworzu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. cyberbezpieczeństwa
Wybrany kandydat: Adam Urgoł, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. cyberbezpieczeństwa
Wybrany kandydat: Artur Rudzik, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - Data Scientist
Wybrany kandydat: Łukasz Macha, zamieszkały w Mikołowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - automatyk
Wybrany kandydat: Marek Walczak, zamieszkały w Jaworznie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. atestacji i certyfikacji
Wybrany kandydat: Dariusz Puchała, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - automatyk
Wybrany kandydat: Joanna Wnorowska, zamieszkała w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. dostępności
Wybrany kandydat: Piotr Czarnota, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Główny specjalista ds. bezpieczeństwa informacji
Wybrany kandydat: Andrzej Białas, zamieszkały w Siemianowicach Śląskich
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. współpracy międzynarodowej
Wybrany kandydat: Eryka Probierz, zamieszkała w Siemianowicach Śląskich
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista Data Scientist
Wybrany kandydat: Aleksandra Lewandowska, zamieszkała w Tychach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - Project Manager
Wybrany kandydat: Jakub Rutka, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. sztucznej inteligencji
Wybrany kandydat: Maciej Kuchcik, zamieszkały w Żorach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. komputerowego przetwarzania języka naturalnego
Wybrany kandydat: Grzegorz Kwiatkowski, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - Data Scientist
Wybrany kandydat: Marcin Knyć, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. kryptografii
Wybrany kandydat: Artur Misztal, zamieszkały w Gadkach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Sebastian Kołodziej, zamieszkały w Mysłowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji
Wybrany kandydat: Mariola Kędzierska, zamieszkała w Będzinie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Lider obszaru - Architektura cyberbezpieczeństwa
Wybrany kandydat: Błażej Adamczyk, zamieszkały w Nieborowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. prawnych
Wybrany kandydat: nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Żaden z kandydatów w wystarczającym stopniu nie spełnił wymagań zawartych w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. mechatroniki
Wybrany kandydat: Wiktor Kozłowski, zamieszkały w Sosnowcu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. wsparcia projektów badawczych
Wybrany kandydat: Jolanta Pompa, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. wsparcia projektów badawczych
Wybrany kandydat: Justyna Bukowczan-Mazurek, zamieszkała w Ustroniu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Szymon Buniewicz, zamieszkały w Lędzinach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista Data Scientist
Wybrany kandydat: Bartłomiej Pogodziński zamieszkały w Siemianowicach Śląskich
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. bezpieczeństwa systemów kolejowych
Wybrany kandydat: Łukasz Lubera, zamieszkały w Podolanach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. bezpieczeństwa systemów kolejowych
Wybrany kandydat: Jacek Jawor, zamieszkały w Boleścicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. zdrowia
Wybrany kandydat: Aleksandra Straś, zamieszkała w Sosnowcu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. wsparcia projektów badawczych
Wybrany kandydat: Danuta Ligudzińska, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. zdrowia
Wybrany kandydat: Agata Buczek, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. wodoru
Wybrany kandydat: Dawid Tomczyk, zamieszkały w Rudzie Śląskiej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - front-end developer
Wybrany kandydat: Bartosz Jasak, zamieszkały w Radomsku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista Data Scientinst
Wybrany kandydat: Bartosz Piguła, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. języka migowego - programista
Wybrany kandydat: Jakub Stanisławczyk, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. współpracy międzynarodowej
Nabór nierozstrzygniety
Uzasadnienie: żaden z kandydatów nie spełnił w wystarczający sposób wymagań na stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. cyberbezpieczeństwa IACS
Nabór nierozstrzygniety
Uzasadnienie: brak aplikacji

Stanowisko: Główny inżynier–Kierownik laboratorium Bezpieczeństwa ITSEF
Nabór nierozstrzygniety
Uzasadnienie: żaden z kandydatów nie spełnił w wystarczający sposób wymagań na stanowisko pracy

Stanowisko: Główny inżynier–Kierownik techniczny laboratorium Bezpieczeństwa ITSEF
Nabór nierozstrzygniety
Uzasadnienie: żaden z kandydatów nie spełnił w wystarczający sposób wymagań na stanowisko pracy

Stanowisko: Zastępca Dyrektora ds. Badawczych i Komercjalizacji
Nabór nierozstrzygniety
Uzasadnienie: żaden z kandydatów nie spełnił w wystarczający sposób wymagań na stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. administracji
Wybrany kandydat: Małgorzata Pełka, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. systemu elektronicznego obiegu dokumentów
Wybrany kandydat: Milena Ładosz-Skórka, zamieszkała w Gdańsku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. systemu elektronicznego obiegu dokumentów
Wybrany kandydat: Marcin Lisek, zamieszkały w Sierpcu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - tester
Wybrany kandydat: Michał Sładek, zamieszkały w Szczejkowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. bezpieczeństwa maszynowego
Nabór nierozstrzygniety
Uzasadnienie: brak aplikacji

Stanowisko: Specjalista ds. dostępności plus
Nabór nierozstrzygniety
Uzasadnienie: brak aplikacji

Stanowisko: Pracownik obsługi ds. wsparcia projektów badawczych
Wybrany kandydat: Szymon Pawlus, zamieszkały w Tychach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. uczenia maszynowego
Wybrany kandydat: Barbara Probierz, zamieszkała w Siemianowicach Śląskich
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. uczenia maszynowego
Wybrany kandydat: Grzegorz Madyda, zamieszkały w Kętach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. uczenia maszynowego
Wybrany kandydat: Grzegorz Dziczkowski, zamieszkały w Pilchowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Pracownik obsługi ds. wsparcia projektów badawczych
Wybrany kandydat: Grzegorz Adamiec, zamieszkały w Rybniku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Pracownik obsługi ds. wsparcia projektów badawczych
Wybrany kandydat: Marcin Tymiński, zamieszkały w Ożarowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. komercjalizacji
Wybrany kandydat: Paweł Ponikło, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. budownictwa
Nabór nierozstrzygniety
Uzasadnienie: brak aplikacji

Stanowisko: Starszy specjalista ds. odnawialnych źródeł energii
Nabór nierozstrzygniety
Uzasadnienie: brak aplikacji

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Nabór nierozstrzygniety
Uzasadnienie: brak aplikacji

Stanowisko: Starszy specjalista ds. inżynierii morskiej
Nabór nierozstrzygniety
Uzasadnienie: brak aplikacji

Stanowisko: Starszy specjalista ds. zamówień publicznych
Wybrany kandydat: Patrycja Duszenko, zamieszkała w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. planowania i rozliczania projektów
Wybrany kandydat: Anna Czuba-Szlagor, zamieszkała w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. planowania i rozliczania projektów
Wybrany kandydat: Beata Ciężka, zamieszkała w Michałów-Grabina
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. sprzedaży
Wybrany kandydat: Paweł Czapczyński, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. bezpieczeństwa wewnętrznego
Wybrany kandydat: Mariusz Czmok, zamieszkały w Radzionkowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. infrastruktury biomasy rolno-spożywczej
Nabór nierozstrzygniety
Uzasadnienie: brak aplikacji

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Paweł Wąsik, zamieszkały w Bieruniu Starym
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Michał Gołkowski, zamieszkały w Tarnowskich Górach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Mateusz Klima, zamieszkały w Lędzinach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Adrian Trzciński, zamieszkały w Rudzie Śląskiej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. HR
Wybrany kandydat: Sylwia Kajdas, zamieszkała w Chrószczobrodzie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. języka migowego
Wybrany kandydat: Damian Rzeźniczak, zamieszkały w Kaliszu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. sztucznej inteligencji
Wybrany kandydat: Jan Kozak, zamieszkały w Toporowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - machatronik
Wybrany kandydat: Patryk Radek, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista -elektronik
Wybrany kandydat: Jerzy Zdrzałek, zamieszkały w Rudzie Śląskiej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. badań w laboratorium badań kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)
Wybrany kandydat: Marcin Barczyk, zamieszkały w Olkuszu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. wdrożeń systemów informatycznych
Wybrany kandydat: Patrycja Żabka, zamieszkała w Gdańsku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. wdrożeń systemów informatycznych
Wybrany kandydat: Dariusz Tułacz, zamieszkały w Kaliszu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. zamówień publicznych
Wybrany kandydat: Izabela Kańkowska, zamieszkała w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. badań w laboratorium badań urządzeń radiowych
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista-elektronik
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista ds. oprogramowania front-end
Wybrany kandydat: Rafał Bołdys, zamieszkały w Lędzinach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Borys Czerniejewski, zamieszkały w Sosnowcu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - analityk
Wybrany kandydat: Justyna Przybylska, zamieszkała w Tarnowskich Górach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista - projektant mechatronik
Wybrany kandydat: Daniel Michalak, zamieszkały w Tarnowskich Górach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista - projektant elektrotechnik
Wybrany kandydat: Tadeusz Białoń, zamieszkały w Zabrzu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. administracyjno-prawnych
Wybrany kandydat: Marlena Jaworek-Małota, zamieszkała w Siewierzu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Główny specjalista ds. bezpieczeństwa informacji
Wybrany kandydat: Krzysztof Kranc, zamieszkały w Prudniku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista - programista front-end
Wybrany kandydat: Mateusz Błąkała, zamieszkały w Kobiórze
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - projektant mechatronik
Wybrany kandydat: Wojciech Horak, zamieszkały w Biadolinach Radłowskich
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy ds. lingwistyki komputerowej ze znajomością PJM
Wybrany kandydat: Michał Garncarek, zamieszkały w Rosanowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista - kierownik projektu
Wybrany kandydat: Grzegorz Wałowski, zamieszkały w Kuźnicy Ligockiej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Maciej Dygoń, zamieszkały w Radzionkowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. badań w laboratorium badań kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie: Żaden z kandydatów w wystarczający sposób nie speniał wymagań zawartych w ogłoszeniu

Stanowisko: Specjalista ds. badań w laboratorium badań urządzeń radiowych
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie: Żaden z kandydatów w wystarczający sposób nie spełniał wymagań zawartych w ogłoszeniu

Stanowisko: Starszy specjalista - projektant elektrotechnik
Wybrany kandydat: Roman Niestrój, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - projektant mechatronik
Wybrany kandydat: Ireneusz Dominik, zamieszkały w Zabierzowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. procesów spalania
Wybrany kandydat: Michał Bembenek, zamieszkały w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - koordynator projektów unijnych
Wybrany kandydat: Dorota Kosmalska, zamieszkała w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Główny specjalista - Kierownik Działu Handlowo-Administracyjnego
Wybrany kandydat: Jarosław Kańkowski, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. aparatury kontrolno-pomiarowej
Wybrany kandydat: Tomasz Maciejewski, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - analityk procesu
Wybrany kandydat: Michał Bielecki, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. mechaniczno-energetycznych
Wybrany kandydat: Jerzy Gołąbek, zamieszkały we Wrocławiu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - koordynator projektów unijnych
Wybrany kandydat: Martyna Dudzicz, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Michał Krzysztoń, zamieszkała w Czeladzi
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Zastępca Dyrektora ds. Badawczych
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie: Żaden z kandydatów w wystarczający sposób nie speniał wymagań zawartych w ogłoszeniu

Stanowisko: Specjalista ds. animacji i grafiki komputerowej
Wybrany kandydat: Yuliia Ivanichkina, zamieszkała w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. animacji i grafiki komputerowej
Wybrany kandydat: Krzysztof Wróbel, zamieszkały w Mysłowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: Żaden z kandydatów nie spełnił wymagań zawartych w ofercie na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. mechaniczno-energetycznych
Wybrany kandydat: Rober Ziernicki, zamieszkały w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. informatyki stosowanej
Wybrany kandydat: Tadeusz Szczygieł, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. telekominikacji
Wybrany kandydat: Piotr Skindzier, zamieszkały w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. informatyki stosowanej
Wybrany kandydat: Tadeusz Szczygieł, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. informatyki stosowanej
Wybrany kandydat: Damian Olczyk, zamieszkały w Oleśnie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Barbara Dziukiewicz, zamieszkała w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. alternatywnych paliw stałych
Wybrany kandydat: Marek Russek, zamieszkały w Chrzanowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. alternatywnych paliw stałych
Wybrany kandydat: Aleksander Udrycki, zamieszkały w Opolu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. alternatywnych paliw stałych
Wybrany kandydat: Wojciech Kędziora, zamieszkały w Będzinie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. alternatywnych paliw stałych
Wybrany kandydat: Tomasz Dzik, zamieszkały w Brzezińce
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. alternatywnych paliw stałych
Wybrany kandydat: Jan Łukasik, zamieszkały w Młoszowej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista – analityk biznesowy, projektant systemów informatycznych
Wybrany kandydat: Izabela Orlef, zamieszkała w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista Data Scientist
Wybrany kandydat: Arkadiusz Czerwiński, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista Data Scientist
Wybrany kandydat: Dawid Macha, zamieszkały w Mikołowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. języka migowego
Wybrany kandydat: Anna Irasiak, zamieszkała w Częstochowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. komunikacji
Wybrany kandydat: Konrad Głomb, zamieszkały w Tarnowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. promocji
Wybrany kandydat: Konrad Głomb, zamieszkały w Tarnowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Paweł Modzelewski, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. odnawialnych źródeł energii
Wybrany kandydat: Janusz Ochman, zamieszkały w Zabrzu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. bezpieczeństwa systemowego
Wybrany kandydat: Łukasz Przybylski, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. budownictwa
Wybrany kandydat: Rafał Karaś, zamieszkały w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. chemii
Wybrany kandydat: Nikodem Kuźnik, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. odnawialnych źródeł energii
Wybrany kandydat: Mariusz Ruszel, zamieszkały w Rzeszowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. transportu
Wybrany kandydat: Grzegorz Stencel, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. inżynierii lądowej
Wybrany kandydat: Marta Kadela, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Krystyna Wajda, zamieszkała w Niepołomicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. ochrony zdrowia
Wybrany kandydat: Monika Lesicka, zamieszkała w Łodzi
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Anna Andrejuk, zamieszkała w Olsztynie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Michał Pietraszewski, zamieszkały w Łodzi
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Izabela Rachuba-Głód, zamieszkała w Wałbrzychu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. informatyki
Wybrany kandydat: Arkadiusz Biernacki, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. technologii żywności i żywienia
Wybrany kandydat: Wojciech Ciesielski, zamieszkały w Częstochowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Ewa Sońta-Drączkowska, zamieszkała w Konstancinie-Jeziornej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Małgorzata Florczak-Strama, zamieszkała we Wrocławiu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Małgorzata Kopietz, zamieszkała w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. automatyki i robotyki
Wybrany kandydat: Maciej Matuszewski, zamieszkały w Reptowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. technologii medycznych
Wybrany kandydat: Tomasz Hejczyk, zamieszkały w Marklowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. informatyki
Wybrany kandydat: Paweł Gabriel, zamieszkały w Rybniku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Henryk Gawroński, zamieszkały w Elblągu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. technologii medycznych
Wybrany kandydat: Marcin Maruszewski, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. nowoczesnych materiałów i technologii w budownictwie
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista- analityk danych
Wybrany kandydat: Marcin Budka, zamieszkały w Bournemouth (wielka Brytania)
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Wybrany kandydat: Artur Borek, zamieszkały w Sosnowcu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Sławomir Ordon, zamieszkały w Toruniu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. IT
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista ds. promocji
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista - Sekretarz Projektu
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista ds. user experience
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Natalia Marska-Dzioba, zamieszkała w Warzymicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Beata Jankowska-Duda, zamieszkała w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Piotr Kłodnicki, zamieszkały we Wrocławiu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. telemedycyny
Wybrany kandydat: Tomasz Pilewicz, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Agnieszka Błocka, zamieszkała w Olsztynie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Jarosław Cwyl, zamieszkały w Radomiu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. elektroniki
Wybrany kandydat: Andrzej Kaźmierczak, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. biotechnologii
Wybrany kandydat: Aneta Ptaszyńska, zamieszkała w Świdniku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. odnawialnych źródeł energii
Wybrany kandydat: Tomasz Baran, zamieszkały w Słomnikach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. papiernictwa i poligrafii
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. technologii żywności i żywienia
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Danuta Seretna-Sałamaj, zamieszkała w Nysie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - programista
Wybrany kandydat: Patrycja Wróbel, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Tomasz Wypych, zamieszkały w Częstochowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. ochrony zdrowia
Wybrany kandydat: Bartłomiej Michalak, zamieszkały w Starym Mieście
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. biologii medycznej
Wybrany kandydat: Edyta Wieczorek, zamieszkała w Łodzi
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. biologii medycznej
Wybrany kandydat: Karolina Rudnicka, zamieszkała w Łodzi
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. inżynierii materiałowej
Wybrany kandydat: Marek Betiuk, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. budownictwa
Wybrany kandydat: Jarosław Rosiak, zamieszkały w Grudziądzu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. papiernictwa i poligrafii
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. metalurgii
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. inżynierii morskiej
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. biotechnologii
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. automatyki i robotyki
Wybrany kandydat: Dorota Wilk-Kołodziejczyk, zamieszkała w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. biotechnologii
Wybrany kandydat: Aneta Hanc-Kuczkowska, zamieszkała w Szczekocinach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. budowy i eksploatacji maszyn
Wybrany kandydat: Piotr Rosikowski, zamieszkały w Tychach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. modelowania i analiz układów kinematycznych
Wybrany kandydat: Łukasz Bołoz, zamieszkały w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. ochrony zdrowia
Wybrany kandydat: Izabela Nawrolska, zamieszkała w Bezrzeczu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. technologii medycznych
Wybrany kandydat: Piotr Hirnle, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. technologii żywności i żywienia
Wybrany kandydat: Wojciech Kolanowski, zamieszkały w Zamościu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Elżbieta Sobczyk, zamieszkała w Olsztynie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi projektów
Wybrany kandydat: Mariusz Wal, zamieszkały w Zabrzu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. wdrożeń
Wybrany kandydat: Robert Chądzyński, zamieszkały w Poczesnej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. papiernictwa i poligrafii
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista ds. transportu
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. budowy i eksploatacji maszyn
Wybrany kandydat: Janusz Sikora, zamieszkały w Dys
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. ochrony środowiska
Wybrany kandydat: Dorota Mazur, zamieszkała w Stargardzie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Justyna Pęk, zamieszkała w Lublinie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Izabela Nawrolska, zamieszkała w Bezrzeczu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. inżynierii materiałowej
Wybrany kandydat: Joanna Tuleja, zamieszkała w Dołujach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Henryk Borko, zamieszkały w Górze Kalwaria
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. technologii żywności i żywienia
Wybrany kandydat: Anna Skrabalak, zamieszkała w Grudziądzu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Włodzimierz Boroń, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Iwona Chojecka, zamieszkała w Rzeszowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. budowy i eksploatacji maszyn
Wybrany kandydat: Dominik Kozik, zamieszkały w Rybniku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Zbigniew Skóra, zamieszkały w Lesznie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Mateusz Zapał, zamieszkały w Skawinie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Robert Szarras, zamieszkały w Rybniku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. budowy i eksploatacji maszyn
Wybrany kandydat: Zbigniew Chomczyk, zamieszkały w Białymstoku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. automatyki i robotyki
Wybrany kandydat: Andrzej Klepka, zamieszkały w Nielepicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Barbara Waśniowska, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Katarzyna Szarras, zamieszkały w Rybniku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista – architekt systemów informatycznych
Wybrany kandydat: Adam Gudyś, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. wsparcia projektów
Wybrany kandydat: Bartłomiej Doering, zamieszkały w Rudzie Śląskiej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Piotr Dudzik, zamieszkały w Chorzowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - programista
Wybrany kandydat: Dominik Golba, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - programista
Wybrany kandydat: Michał Cogiel, zamieszkały w Bytomiu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Wybrany kandydat: Ewa Rzepecka, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista – programista back-end
Wybrany kandydat: Wojciech Wojdyło, zamieszkały w Rzeszowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. promocji
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Wybrany kandydat: Marcin Podstawski, zamieszkały w Rudzie Śląskiej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista - project manager
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista ds. wsparcia projektów
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista - analityk biznesowy
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista ds. mechaniczno-energetycznych
Wybrany kandydat: Yuriy Melnykov, zamieszkały w Mikołowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista - analityk, manager B+R
Wybrany kandydat: Beata Sikora, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista – programista back-end, front-end
Wybrany kandydat: Adam Gajewski, zamieszkały w Knurowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista – analityk biznesowy
Wybrany kandydat: Jarosław Zieliński, zamieszkały w Łodzi
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji projektowych
Wybrany kandydat: Marta Wawrzyniak, zamieszkała w Sosnowcu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista – elektronik
Wybrany kandydat: Marcel Maj, zamieszkały w Będzinie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista – architekt systemów informatycznych
Wybrany kandydat: Anna Tomala, zamieszkała w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. bezpieczeństwa systemowego
Wybrany kandydat: Piotr Kluczwajd, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Główny specjalista - Inżynier DevOps
Wybrany kandydat: Marcin Tynda, zamieszkały w Lędzinach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. baz danych
Wybrany kandydat:Damian Widera, zamieszkały w Chełmie Śląskim
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. bezpieczeństwa i konfiguracji środowisk systemowych
Wybrany kandydat: Jarosław Ulczok, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. legislacji
Wybrany kandydat: Piotr Kopeć, zamieszkały w Tuchowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. wdrożeń
Wybrany kandydat: Mariusz Wasak, zamieszkały w Dąbrowie Górniczej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. projektów cyfrowych
Wybrany kandydat: Iwona Łaskawiec, zamieszkała w Dąbrowie Górniczej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - programista beckend systemów analitycznych
Wybrany kandydat: Marek Hermansa, zamieszkały w Żorach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista - koordynator ds. współpracy z samorządami
Wybrany kandydat: Krzysztof Głomb, zamieszkały w Tarnowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - programista beckend systemów analitycznych
Wybrany kandydat: Anna Kubina, zamieszkała w Łaziskach Górnych
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Zastępca Dyrektora ds. Finansowych
Wybrany kandydat: Maciej Czekaj, zamieszkały w Bielsku-Białej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista – Analityk w zakresie cyberbezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem
Wybrany kandydat: Andżelika Podlaszewska, zamieszkała w Dąbrowie Górniczej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Wybrany kandydat: Jacek Herman, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. business intelligence
Wybrany kandydat: Bożena Sarna, zamieszkała w Czerwionce-Leszczyny
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista – programista backend systemów analitycznych
Wybrany kandydat: Wojciech Sikora, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista – menadżer B+R, analityk danych
Wybrany kandydat: Michał Kozielski, zamieszkały w Knurowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. projektów usług cyfrowych
Wybrany kandydat: Paweł Nowak, zamieszkały w Rąbień AB
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - analityk danych programista
Wybrany kandydat: Łukasz Wawrowski, zamieszkały w Pszczynie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Główny specjalista ds. bezpieczeństwa
Wybrany kandydat: Michał Chrobak, zamieszkały w Tychach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - kryptoanalityk
Wybrany kandydat: Jakub Nowacki, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - programista z obszaru data science
Wybrany kandydat: Anna Kubina, zamieszkała w Łaziskach Górnych
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. oprogramowania i sieci
Wybrany kandydat: Kamil Górnicz, zamieszkały w Jastrzębiu Zdroju
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista techniczny
Wybrany kandydat: Marcin Wojtowicz, zamieszkały w Siemianowicach Śląskich
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracyStanowisko:

Stanowisko: Główny specjalista - Inżynier DevOps
Wybrany kandydat:Tomasz Górka, zamieszkały w Rudzie Śląskiej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Główny specjalista - Inżynier DevOps
Wybrany kandydat: Łukasz Szulik, zamieszkały w Rydułtowach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Główny specjalista ds. zamówień publicznych i zakupów
Wybrany kandydat: Magdalena Palka, zamieszkała w Mysłowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Zastępca Dyrektora ds. Badawczych
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie: Żaden z kandydatów w wystarczający sposób nie spaniał wymagań zawartych w ogłoszeniu

Stanowisko: Główny specjalista - Zastępca kierownika centrum naukowo-badawczego
Wybrany kandydat: Jarosław Smyła, zamieszkały w Piekarach Śląskich
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista administracyjny - Asystent/ka Dyrekcji
Wybrany kandydat: Patrycja Feliks, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. realizacji projektów
Wybrany kandydat: Kazimierz Siciński, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Pełnomocnik ds. ekonomicznych
Wybrany kandydat: Maciej Czekaj, zamieszkały w Bielsku-Białej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. badań w laboratorium kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)
Wybrany kandydat: Bartosz Łysakowski, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Architekt-koordynator
Wybrany kandydat: Leszek Maśniak, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. badań w laboratorium badań kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) - Białystok
Wybrany kandydat: Krzysztof Nowaszewski, zamieszkały w Białymstoku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista-laboratorium
Wybrany kandydat: Damian Lekki zamieszkały w Olkuszu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Pełnomocnik ds. współpracy z otoczeniem
Wybrany kandydat: Mateusz Skowroński zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy




Pokaż metryczkę tego dokumentu drukuj 
Podpisał: Daniela Pietrzak
Dokument z dnia: 16.07.2019
Dokument oglądany razy: 5 489
Opublikował: Daniela Pietrzak
Publikacja dnia: 09.05.2024
 
Ukryj metryczkę tego dokumentu     drukuj 


bip.gov.pl